Tijdens Bauma 2025 in München benadrukt Sinoboom zijn internationale groeistrategie met een sterke focus op Europa.
Op de stand presenteert het bedrijf diverse hoogwerkers die zijn geproduceerd in de fabriek in Poznań, Polen, onder het motto “Made in Europe for Europe”.
Het assortiment op de beurs omvat elektrische schaarliften, nieuwe dieselmodellen, mastliften, articulerende hoogwerkers en voor het eerst ook de SPA27J spinhoogwerker. De modellen zijn gericht op bouwprofessionals en vlootbeheerders die betrouwbare en technologisch geavanceerde apparatuur zoeken.
Een belangrijke aankondiging is de overname van het Nederlandse Holland Lift, een producent van zware schaarliften. De overname versterkt Sinobooms productaanbod, met meer dan 30 nieuwe modellen tot 34 meter werkhoogte. De productie in Europa start in 2026.

Daarnaast kondigde het bedrijf de oprichting aan van een Britse dochteronderneming met een magazijn en ondersteuningscentrum in de Midlands, bedoeld om klanten in het VK beter te bedienen.
Ook werd het wereldwijde beleid voor gebruikte machines toegelicht, met als doel de restwaarde te verhogen en doorverkoop te vergemakkelijken via een wereldwijd netwerk.
Tot slot werd een distributieovereenkomst getekend met PL International, gericht op de opkomende markt in Oost-Afrika.