Noblelift viert zijn 25-jarig jubileum met de introductie van een nieuwe divisie gericht op hoogwerkers.
Tijdens de Bauma-beurs in München maakte het bedrijf bekend wereldwijd te willen groeien in de markt voor schaarliften en hoogwerkers.
De Powered Access-divisie, zoals de nieuwe tak heet, moet een stevige speler worden in de sector. De eerste modellen – waaronder zes elektrische schaarliften – zijn al gepresenteerd. Er zijn ook nieuwe typen in ontwikkeling, zoals knik- en telescoopliften. Noblelift zet in op flexibiliteit en maatwerk: zo zijn verschillende accutypes beschikbaar en kunnen klanten kiezen tussen hydraulische of elektrische aandrijving, afhankelijk van lokale voorkeuren.
Het bedrijf maakt gebruik van zijn ervaring met lithiumbatterijen, die eerder succesvol werden toegepast in heftrucks en palletwagens. De nieuwe hoogwerkers profiteren hiervan door langere levensduur en minder onderhoud.

De productie vindt momenteel plaats in Maleisië en China, maar uitbreiding naar Europa wordt overwogen. Noblelift wil via een zelfstandig dealernetwerk wereldwijd service en ondersteuning bieden.
Hoewel Noblelift bekendstaat als toeleverancier voor andere merken, wordt de nieuwe divisie onder eigen naam in de markt gezet. Het bedrijf heeft meer dan 5.000 werknemers, is actief in 120 landen en blijft investeren in verdere groei.