Skyjack heeft zijn elektrische telescoopassortiment voor ruw terrein uitgebreid met de introductie van de SJ22 TE+.
De nieuwe hoogwerker is speciaal ontwikkeld voor de Chinese en Zuidoost-Aziatische markt en heeft een werkhoogte van 22 meter.
De SJ22 TE+ is geschikt voor zowel binnen- als buitentoepassingen en beschikt over een volledig elektrische vierwielaandrijving, lithium-ionaccu’s en een platformcapaciteit tot 454 kg. Volgens Skyjack biedt de machine emissievrij werken, lagere gebruikskosten en een hogere inzetbaarheid voor verhuurbedrijven.
De hoogwerker is uitgerust met onder meer AXLDRIVE voor betere tractie op ruw terrein, een klimvermogen tot 35%, EASYDRIVE-besturingsondersteuning, een continu 360° draaibare bovenwagen en een knikjib met automatisch nivellerend platform. De 48V lithium-ionaccu kan in minder dan vijf uur volledig worden opgeladen via een 60A-lader.
De eerste leveringen van de SJ22 TE+ starten naar verwachting in augustus 2026 vanuit de productiefaciliteit van Skyjack in Tianjin, China.
